Sylwetki i Marki Polskiej Gospodraki

X

U naszych laureatów

U naszych laureatów

Jednym z produktów, który swoją atrakcyjność zawdzięcza wyjątkowym właściwościom jest brama PETECKI FUTURE 80. Cechuje ją estetyka i wysoka termoizolacyjność, która jest wynikiem zastosowania specjalnej elastycznej osłony międzypanelowej.

Panele wykonane są z ocynkowanej blachy stalowej wypełnionej bezfreonową pianką poliuretanową. Użycie paneli o grubości 80 mm, uszczelki Thermo Plus oraz podwójnych uszczelek dolnych sprawiło, że brama FUTURE 80 osiągnęła rewelacyjny wynik U=0,7 W/m2K, a współczynnik przenikania ciepła dla panela wynosi: 0,3 W/m2K. Pomysłowość produktu przejawia się w ukryciu zawiasów, co nadaje bramie lepszy wygląd oraz zdecydowanie poprawia bezpieczeństwo. Skrzydło bramy wykonane jest z paneli o różnych wysokościach, w zależności od gabarytów bramy. Podwójne rolki zapewniają lekką i cichą pracę bramy. Dla bram obsługiwanych ręcznie możliwe jest zastosowanie zamka lub zasuwy. W przypadku bram z napędami stosujemy system Somfy Dexxo Pro 1000 lub Came HG 1000.

petecki future80 1

 

Proponujemy cztery rodzaje prowadzeń:
- sprężyny skrętne, prowadzenie z przewyższeniem
- sprężyny skrętne, podwójne prowadnice poziome
- sprężyny skrętne, podwójne prowadnice poziome
- sprężyny skrętne, pojedyncze prowadnice poziome

Mocnymi stronami jest również odporność na korozję, nowoczesny i ponadczasowy design, wygodna i prosta obsługa, wytrzymałość, bezawaryjność, ale także energooszczędność.

 

Brama FUTURE 80 dostępna jest w szerokiej gamie kolorów. Oprócz zaproponowanej przez Grupę PETECKI (http://bit.ly/future-80), wykonujemy również zamówienia w pełnej gamie kolorystycznej z palety RAL, jak również w specjalnych foliach dekoracyjnych z palety Carbone Design.
Bramy segmentowe PETECKI to gwarancja solidności i bogatej oferty na rynku.