Sylwetki i Marki Polskiej Gospodraki

X

U naszych laureatów

U naszych laureatów

 

Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl jest organizacją reprezentująca interesy pracodawców, powołaną na rzecz budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorców oraz reprezentowania ich interesów wobec związków zawodowych, organów władzy i administracji publicznej.
Misją Przedsiębiorców.pl jest zapewnienie polskim przedsiębiorcom jak najlepszych warunków sprzyjających ich rozwojowi oraz podejmowanie inicjatyw promujących polskie marki, tym samym aktywnie wspierać polską gospodarkę.
Federacja chce mieć kluczowy wpływ na tworzenie korzystnych warunków prowadzenia działalności gospodarczej i wierzy, że dzięki swojej pracy oraz zaangażowaniu zrzeszonych podmiotów stworzy silną organizację mającą wpływ na kształtowanie nowoczesnego środowiska pracy.


Ogólnopolska Federacja Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl

ul. Wilcza 72/8
00-670 Warszawa
tel./fax (22) 609 18 20
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.przedsiebiorcy.pl

 

Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług zostało założone przez grupę przedsiębiorców z Warszawy i Mazowsza, którzy mają wieloletnie doświadczenia w działalności społecznej wspierającej rozwój regionu mazowieckiego. Jest organizacją pracodawców, samorządną i niezależną od organów administracji państwowej, samorządu terytorialnego oraz innych organizacji. U podstaw założenia Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu, Przemysłu i Usług leżą wiedza, wieloletnie doświadczenia, oraz rozległa praktyka w działalności gospodarczej, samorządowej i społecznej założycieli.


Mazowieckie Zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług

ul. Popas 7
02-196 Warszawa

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.mzhpiu.pl

europa2000-logo86

 

Firma Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. powstała w 1999 r. Od samego początku swojego istnienia Europa 2000 Consulting Sp. z o.o. zdobyła uznanie jako firma wspierająca rozwój przedsiębiorczości i przyczyniająca się do integracji środowiska gospodarczego w Polsce. W działaniach na rzecz promocji polskiego biznesu wspiera ją wiele instytucji rządowych i samorządowych. Wspólnie z różnymi organizacjami realizuje wiele projektów, które służą rozwojowi i promocji polskiej gospodarki.


EUROPA 2000 CONSULTING Sp. z o.o.

ul. Popas 7
02-196 Warszawa
tel./fax (22) 609 18 10
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.europa2000.pl

oprogramie dol